مرتب سازی:
جنسیت

در اسباب بازی فروشی های بزرگ یا سایت های فروش اسباب بازی احتمالا به مجسمه هایی کوچک که از جنس پلاستیک هستند برخورده اید.
فیگور اصطلاحی است که به این مجسمه ها اطلاق می شود. غالبا پلاستیکی هستند، معمولا قطعاتی ثابت دارند و بدنشان متحرک نیست. انواع فیگورها از روی شخصیت های کارتونی، انیمیشن ها و یا فیلم های سینمایی ساخته می شوند.
اگرچه فیگورها در اسباب بازی فروشی ها وجود دارد و برای کودکان بسیار جذاب است، بزرگتر ها و به ویژه کلکسیونر ها نیز به جمع آوری آن ها علاقه ی زیادی دارند. زیرا در ساخت آن ها جزئیات رعایت شده و بسیار نزدیک به نمونه واقعی است.
برخی ابر قهرمان‌ ها جزو اولین فیگورهایی بوند که تولید شدند. انیمه های ژاپنی، انیمیشن های شرکت های مختلف، شخصیت فیلم های سینمایی، شخصیت های تخیلی ابر قهرمانی و یا منفور یک فیلم به دلیل معروفیت و محبوبیت بین مردم همیشه ذهن تولید کننگان این محصول را درگیر کرده است و در تلاشند عروسکهایی که شبیه همان شخصیت هستند را تولید کنند. از نمونه فیگورهایی که در بین کلکسیونرها معروف و محبوب است، شخصیت مربوط به فیلم ها و داستان های تخیلی مانند هابیت، ارباب حلقه ها و … است و از این میان محبوب ترینشان شخصیت‌ های کتاب هری پاتر هستند. از دیگر فـیگورهای معروف تولید شده، مربوط به شخصیت فیلم های سینمایی است. فیگور مرد عنکبوتی یا اسپایدرمن و جوکر نمونه هایی از این مدل هستند.
به طور کلی فیگورها طیف گسترده ای دارند و شما به راحتی میتوانید هر شخصیتی را که دوست دارید داشته باشید. حتی فیگور شخصیت های حقیقی معروف نیز تولید شده اند که می توان به فیگور شخصیت بازیکنان برجسته فوتبال، ورزشی و علمی اشاره کرد

مجموعه فروشگاه آرتیمیس کالا با تهیه بروزترین فیگورها و اکشن فیکورهای به صورت حضوری و آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید